На ринку на Львівщині ветеринари виявили нітратні продукти

logo
140712_na_rinku_na_lvivwini_veterinari_vijavili_.jpeg


Новини, 10.10.2017

10.10.2017, 17:41

рынок, продуктыНа ринку у Перемишлянах ветеринари виявили перевищення нітратів у продукції рослинного походження та підробне молоко. Про це повідомляє прес-служба Перемишлянської райдержадміністрації. f

Якість продовольчих товарів на ринку у Перемишлянах перевіряє лікар ветсанекспертизи, зокрема – сертифікат якості продукції, декларацію виробника, товарно-транспортної накладної у продавців продуктів харчування. Про це повідомила 10 жовтня під час засідання комісії ТЕБ та НС у Перемишлянській райдержадміністрації ветлікар М. Мирошніченко, яка власне і проводить ці перевірки. Також лікар повідомила, що проводить перевірки продуктів на вміст нітратів та наявність домішок (натуральність).

У 2017 році було зафіксовано чотири порушення, зокрема виявлено перевищення нітратів у продукції рослинного походження та фальсифікат молочної продукції (домішки крохмалю, тощо). За фактами порушень були складені акти, а товар оброблено хлоркою та утилізовано.

На рынке в Перемышлянах ветеринары обнаружили превышение нитратов в продукции растительного происхождения и поддельное молоко. Об этом сообщает пресс-служба Перемышлянской райгосадминистрации. 

Качество продовольственных товаров на рынке в Перемышлянах проверяет врач ветсанэкспертизы, в частности – сертификат качества декларацию производителя, товарно-транспортную накладную у продавцов продуктов питания. Об этом сообщила 10 октября на заседании комиссии ТЭБ и ЧС в Перемышлянской райгосадминистрации ветврач М. Мирошниченко, которая собственно и проводит эти проверки. Также врач сообщила, что проводит проверки продуктов на содержание нитратов и наличие примесей (натуральность).

В 2017 году было зафиксировано четыре нарушения, в частности выявлено превышение нитратов в продукции растительного происхождения и фальсификат молочной продукции (примеси крахмала и т.д.). По фактам нарушений были составлены акты, а товар обработан хлоркой и утилизирован.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?