На Рогатинщині молодий господарник самотужки відроджує сільське господарство

logo
36954_na_rogatinwini_molodij_gospodarnik_samotu.jpeg


П’ять років тому рогатинець Володимир Тимків долею випадку став аграрієм. А починалося все банально. Володимир вирішив розпочати власний бізнес з розсади капусти, яку планував продавати. Втім, коли реалізувати рослини не вдалось, був вимушений їх посадити на своєму городі. 

Сьогодні у чоловіка в теплиці росте болгарський перць, помідори, цибуля, салат. Весною господар використовує парник для розсади, яку потім висаджує на город, повідомляє Рогатка.

Фрукти Володимир Тимків почав вирощувати нещодавно, тож наразі випробовує різні сорти, набирається досвіду та будує плани на майбутнє:

«Зараз плануємо посадити сади, маємо саджанці чорної і червоної смородини, а ще, якщо вдасться, посадимо полуницю, оскільки нещодавно кооперативом «Земледар» підписали відповідну угоду з поляками», – ділиться господар.

Молодому господарнику з с. Конюшки доводиться орендувати техніку, платити землевласникам, наймати працівників на сезонні роботи, купувати різноманітні препарати від шкідників, потерпати від посухи на полях і т.д. Проте ніякі труднощі не зупиняють Володимира: «Головне, любити те, що робиш».

У грудні минулого року чоловік заснував кооператив «Земледар» і, на противагу великим агрохолдингам, люди довіряють йому свої землі. Сьогодні в обробітку Володимира поля у Конюшках, Насташиному, Бабухові. В останньому, до речі, мріє спорудити насосну станцію, яка б рятувала рослини від посухи, що часто буває влітку.

Читайте також:Мешканці одного із сіл, не сподіваючись на державу, самі собі дають раду, організувавши кооперативи, що дозволяють односельцям жити заможніше, ніж у сусідських селах.

i0a0wdd0s1e-1024x682

bomtypsdobi-1024x682 321iuhiaggk-1024x682 i0a0wdd0s1e-1024x682


Реклама

А поділитися?