На Шполянщині Лип’янка відмовилася об’єднуватися з Водянською громадою

logo
114556_na_shpoljanwini_lip_janka_vidmovilasja_ob.jpeg


25 липня 2017, 17:28 Новини Черкас та Черкаської області

Днями стало відомо, що новостворена Водянська об’єднана територіальна громада Шполянського району поменшала на одне село – Лип’янка відмовилася від входження до ОТГ, пишуть «Шполянські вісті».

big_6085_116034or Редакція звернулася за коментарем до сільського голови Лип’янки Сергія Іщенка, який повідомив:

– Нещодавно до мене звернулися з письмовим зверненням група жителів села з проханням переглянути питання приєднання до Водянської об’єднаної територіальної громади. Залишити без уваги звернення я не маю права, тому згідно з законодавством в селі було повторно проведено опитування жителів, а згодом депутати сільської ради зібралися на сесію, де ухвалили остаточне рішення.

Згідно з опитуванням переважна більшість жителів Лип’янки, які брали у ньому участь, висловилися проти приєднання до Водянської ОТГ. Та й дванадцять депутатів на сесії 29 червня одноголосно висловилися за перегляд рішення щодо приєднання до Водянської ОТГ.

Рішенням сесії ухвалили відмову від приєднання до об’єднаної територіальної громади з центром у Водяному, про що поінформували Центральну Виборчу комісію у Києві і Департамент регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації. Разом з рішенням сесії туди направили і результати опитування, проведеного напередодні.

Ось так, ще до оголошення виборів, у Водянській громаді стало на одне село менше. Жителі Лип’янки переконані, що здійснили важливий для свого села крок. І хто знає, чи змогли вони ініціювати вихід з громади вже після виборів, адже законодавством це не передбачено.

Сергій Сергієнко

реклама

Інші матеріали по темі:

Додати коментар


Реклама

А поділитися?