На Сихів можуть запустити ще один трамвайних маршрут

logo
128984_na_sihiv_mozhut_zapustiti_we_odin_tramvaj.jpeg


Через значну завантаженість трамваїв №№ 8 та 2, які курсують до вулиці Вернадського, що на Сихові, у “Львівелектротрансі” розглядають можливість запустити на Сихів ще один трамвайний маршрут – №8А.

Як розповів у коментарі кореспонденту 032.ua речник “Львівелектротрансу” Іван Бондар, трамваї нового маршруту будуть доїжджати до розвортного кільця поблизу кінотеатру імені Довженка.

“Є така проблема, що в годину дуже багато пасажирів сідають в трамваї на зупинках по вулиці Вернадського та Драгана, і до кінотеатру Довженка вагони вже переповнені пасажирами. До нас вже неодноразово зверталися мешканці Сихова з проханням розглянути можливість розвертати частину вагонів в години пік, аби ті пасажири, які садають в трамвай на зупинці “Кінотеатр Довженка”, могли зручніше доїжджати на роботу”, – сказав Бондар.

За його словами на підприємстві розглядають варіант реорганізації руху трамвайних вагонів №№8 та 2. На Сихів наразі курсує 22 трамвайні вагони, тому частині з них можуть скоротити маршрут та присвоїти №8А.

“Ще точно невідомо, як все буде, це лише попередній задум. Можливо, травмаї будуть курсувати за маршрутом 8А не тільки в години пік, а на постійній основі. Все має вирішитися найближчими днями”, – зазначив Бондар.

Нагадаємо, що напередодні через сильну зливу у Львові взагалі зупинився рух трамваїв. 

А поділитися?