На Сихові школяр потрапив під машину

logo
116925_na_sihovi_shkoljar_potrapiv_pid_mashinu.jpeg


Новини, 02.08.2017

02.08.2017, 11:22

Сыхов, Красной калины, школьник попал под машинуНа Сихові 11-річний хлопчик потрапив під автомобіль. З переломом ноги його доставили у лікарню. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 1 серпня о 12.06 на проспекті Червоної Калини у Львові. Як встановили правоохоронці, водій автомобіля Chevrolet Cruze, 63-річний львів’янин, скоїв наїзд на 11-річного школяра. Внаслідок автопригоди хлопця госпіталізовано в одну з дитячих лікарень міста з діагнозом: “закритий перелом правої малогомілкової кістки в нижній третині без зміщення, забійне садно правої гомілки”. Автомобіль поміщено на арештмайданчик, призначено експертизи. Правоохоронці встановлюють обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

На Сыхове 11-летний мальчик попал под машину. С переломом ноги его доставили в больницу. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Дорожно-транспортное происшествие произошло 1 августа в 12.06 на проспекте Красной Калины во Львове. Как установили правоохранители, водитель автомобиля Chevrolet Cruze, 63-летний львовянин, совершил наезд на 11-летнего школьника. Вследствие ДТП мальчика госпитализировали в одну из детских больниц города с диагнозом “закрытый перелом правой малоберцовой кости в нижней трети со смещением, ссадины правой голени”. Автомобиль помещен на штрафплощадку, назначены экспертизы. Правоохранители устанавливают обстоятельства ДТП, решается вопрос об открытии уголовного производства.

Соцсети

Погода

А поділитися?