На Сихові впіймали грабіжника

logo
117879_na_sihovi_vpijmali_grabizhnika.jpeg


Новини, 04.08.2017

04.08.2017, 16:51

грабитель, СыховНа Сихові патрульні затримали по гарячих слідах підозрюваного в грабежі. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Близько 5 години ранку патрульних повідомили про грабіж на вулиці Сихівській. Заявник розповів, що двоє осіб напали на нього і вкрали два мобільних телефони. Подія відбулася біля лотомаркету. Потерпілий описав нападників. Патрульні, залучивши на підмогу інші екіпажі, виявили одного із підозрюваних, якого упізнав заявник. 23-річного громадянина затримали, а на місце викликали слідчих. Згодом чоловіка доставили у Сихівський відділ поліції. Попередня кваліфікація події – грабіж.

На Сыхове патрульные задержали по горячим следам подозреваемого в грабеже. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Около 5:00 утра патрульных сообщили о грабеже на улице Сыховской. Заявитель рассказал, что два человека напали на него и украли два мобильных телефона. Происшествие состоялось около лотомаркета. Пострадавший описал нападавших. Патрульные привлекли на помощь другие экипажи и обнаружили одного из подозреваемых, которого узнал заявитель. 23-летнего гражданина задержали, а на место вызвали следователей. Впоследствии мужчину доставили в Сыховский отдел полиции. Предварительная квалификация события – грабеж.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?