На Сихові збудують сучасний спорткомплекс

logo
115600_na_sihovi_zbudujut_suchasnij_sportkomplek.jpeg


Виконкому міської ради оголошує відкритий конкурсФОТО: PROJETO-A.COM

ФОТО: PROJETO-A.COM

У Сихівському районі планують збудувати сучасний спорткомплексі міська влада оголосила відкритий конкурс на найкращий проект. Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.

Як розповів Tvoemisto.tv  головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, на ділянку біля церкви на Сихові  був розроблений детальний план зе до Євро-2012 і передбачалося, що там збудують спортивний об’єкт.

Цього року депутат міської ради Роман Федишин виступив з ініціативою спортивного комплексу на Сихові, відтак відібрали саме цю ділянку.

Згідно з планами, там мають спорудити два криті універсальні поля  з трибунами – для волейболу, баскетболу та міні-футболу. На таких майданчиках можна буде проводити змагання з одного боку, а з другого – там зможуть проводити активний відпочинок жителі району.

«Я наполіг на відкритому конкурсі , оскільки це має бути непересічна архітектура, тому повинно бути якесь цікаве рішення» — сказав Ю.Чаплінський.

Водночас він додав, що триває відкритий конкурс на будівництво нового міську архіву на Трускавецькій. Уже зголосилося понад 10 учасників.


Реклама

А поділитися?