На Сокальщині обговорили ремонт дороги

logo
79719_na_sokalwini_obgovorili_remont_dorogi.jpeg


У вівторок, 4 квітня, продовжила роботу чергова сесія Сокальської районної ради. На порядку денному, як вже повідомлялося раніше, більше 60 питань. В роботі сесії зареєструвалися 32 депутати. На попередньому засіданні районні обранці розглянули лише 6 питань, передає СОКАЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Сокальську РДА.

У роботі сесії брали участь перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Задолинна, керівник апарату Віра Білець, керівники структурних підрозділів РДА.

На сесію прийшли кілька десятків сокальських активістів, які звернулися до головуючого та депутатів з проханням повернутися до розгляду питання про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік та виділити кошти на ремонт об’їзної дороги у м.Сокалі. З цією поправкою виступив і депутат Ігор Хом’як, однак районні обранці не підтримали її. Проголосувало лише 10 депутатів з 32 зареєстрованих. Дане питання буде доопрацьовано та винесено на розгляд позачергової сесії районної ради.

Протягом другого пленарного засідання було заслухано звіти розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм за 2016 рік та прийнято 23 районних програми на 2017 рік. На цьому друге пленарне засідання завершилося. Про дату ІІІ засідання буде повідомлено додатково.

Джерело: СОКАЛЬ СЬОГОДНІ

Читайте также:
57-летняя модель удивила своими формами
Правила здорового похудение без диет
Назван самый сексуальный холостяк Земли
Самые страшные места в мире
Как заработать миллион, весьма необычные способы


Реклама

А поділитися?