На Сокальщині пройшли Європейські Дні Добросусідства

logo
126224_na_sokalwini_projshli_evropejski_dni_dobr.jpeg


На території розділеного державними кордонами польського села Корчмин та українського Стаївка 28 серпня традиційно пройшли Європейські Дні Добросусідства.

Про це повідомляє сайт СОКАЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

В рамках святкування відбулося урочисте відкриття кордону та зустріч учасників Європейських Днів Добросусідства з польської та української сторони. Опісля – Служба Божа за участі представників українських та польських релігійних спільнот та освячення води, вітання керівництва Львівської ОДА, Сокальських райдержадміністрації та районної ради, представників місцевого самоврядування Республіки Польща, виставка народного мистецтва «Сокальська вишивка» та «Сокальська писанка», благодійна виставка виробів ручної роботи молоді з інвалідністю, концертна програма.

У заходах взяли участь начальник управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Львівської ОДА Тарас Олійничок, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, перший заступник голови РДА Ірина Задолинна, голова районної ради Микола Пасько, священнослужителі з України та Польщі, представники громад з обох країн.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми


Реклама

А поділитися?