На Старосамбірщині не будуть оптимізовувати медичні заклади

logo
na_starosambirwini_ne_budut_optimizovuvati_medichni_zakladi.jpg


вівторок, 12 липня, 2016, 8:59
Львів

На Старосамбірщині не будуть оптимізовувати медичні заклади

На сесії Старосамбірської районної ради Львівської області депутати розглянули питання «Про оптимізацію бюджетних установ».

Депутати прийняли рішення не допустити проведення оптимізації медичних установ, яка неодмінно тягне за собою скорочення кадрів, ліжкомісць, перепрофілювання окремих лікувальних закладів тощо, а відтак призводить до погіршення надання населенню медичних послуг.

Про це сьогодні, 12 липня, повідомив кореспондент IA ZIK.

На такий оптимізм депутатів надихнув головний лікар Старосамбірської ЦРЛ Юрій Войтів. Він, виступаючи на сесії, зазначив, що впродовж минулих дев’яти років у районі працювали на майбутню оптимізацію мережі лікувальних установ.

За його словами, та ж оптимізація медицини Старосамбірщини проводилася давно і безболісно. Ще в 2007 році було скорочено 50 ліжкомісць, протягом наступних двох років загалом – 17 і так далі. А торік, приміром, в мережі охорони здоров’я поменшало – 15 ліжкомісць.

Таким чином, загалом до сьогоднішнього дня в закладах медицини скорочено 175 ліжкомісць. А відтак Старосамбірщина домоглася нормативного навантаження – 10 тисяч населення на 60 ліжкомісць. Як кажуть, по-людськи тут підходили і до кадрового питання, чим вдалося уникнути гострого невдоволення серед медичного персоналу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


Реклама

А поділитися?