На Стрийщині відбулося свято села

logo
119661_na_strijwini_vidbulosja_svjato_sela.jpeg


Де можна зачерпнуть любові? Звичайно, в материнськім домі. У рідній стороні , у рідного села. Можна і сили взяти, і добра… Сонячної днини, у неділю, 6 серпня весело та гучно пройшло у Лотатниках свято села під назвою “Моє село — частинка України”.

Про це повідомляє сайт СТРИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

На дійство зійшлася громада села, а також гості із сусідніх населених пунктів. На території Народного Дому і почалося свято. Із вступним словом виступила директор Народного дому Наталія Глушко , яка привітала всіх присутніх зі святом і ознайомила з програмою святкування.  Вела святкове дійство ведуча Андріана Романчук.

Радо зустріли і щиро аплодували односельчани народному театру української пісні “Намисто” під керівництвом Тетяни Возняк. Щастя, добра і любові побажав усім заслужений діяч мистецтв України, керівник Муніципального хору «Каменяр» Степан Целюх, який радував сердця своїм співом . Неабияк розвеселив усіх улюбленець публіки – заслужений артист України Левко Бебешко та чарівна Аеліта.

За участю молодого покоління відбувся флешмоб  «МИ ЛЮБИМО УКРАЇНУ», присвячений 26-ій річниці Незалежності України. Багато було сказано теплих слів про село, Україну, батьків, односельчан. Багато цікавого можна було дізнатись із книжкової виставки ” Джерела знань про рідний край”, яку огранізувала сільський бібліотекар Паращишин Іванна. Гості свята бажали розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, дякували всім за любов до рідного села, за працю і творчість.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)


Реклама

А поділитися?