На українсько-польському прикордонні розвиватимуть релігійний та паломницький туризм

logo
39092_na_ukrajinsko_polskomu_prikordonni_rozviv.jpeg


прикордоння.jpg8 – 10 листопада 2016 року Львівщину відвідувала делегація з Мазовецького воєводства Сєдлецького повіту Республіки Польща. Мета поїздки – обмін досвідом, обговорення на рівні району і області спільних ідей і написання спільних проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 та налагодження ефективної транскордонної співпраці з метою вирішення значної кількості спільних проблем і викликів по обидві сторони кордону.

Відтак 9 листопада 2016 р. гості з Республіки Польща відвідали Бродівський район. За участю голови Львівської обласної ради О.Ганущина, виконавчого директора АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» Г.Литвин, директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА О.Ткачук, першого заступника голови Бродівської міської ради Р.Сподарика відбулася нарада під головуванням голови районної ради Є.Шведа щодо основних напрямків співпраці та можливостей реалізації конкретних проектів у сфері соціального захисту та розвитку інфраструктури району.

Члени польської делегації відвідали Підкамінський навчально-реабілітаційний центр І – ІІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою.

З метою обговорення можливостей реалізації проекту «Розвиток нових форм релігійного та паломницького туризму на базі пам’яток історико-культурної спадщини українсько-польського прикордоння» гості польської сторони відвідали у селищі Підкамінь монастир Походження дерева Хреста Господнього з дзвіницею (видатна пам’ятка архітектури XVII–XVIII ст., колишній домініканський монастир). Про це пише Радивилів.info.

Система Orphus


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...