На вихідних у Львові пройде конкурс “Найкраще цуценя”

logo
32629_na_vihidnih_u_lvovi_projde_konkurs_najkra.jpeg


На території стадіону СКА на велотреку впродовж 22-23 жовтня відбудеться виставка різноманітних пород собак, на якій проходитимуть цікаві конкурси із домашніми улюбленцями.

Про це в коментарі 032.ua розповіла керівник Львівського МО ВГО КСУ “Племінний центр” Вікторія Погодіна.

на виставці будуть присутні собаки із різних країн світу

За її словами, у Львові відбудеться екстер’єрна виставка, на якій експерти перевірятимуть собак на відповідність до стандарту. 

“У суботу проходитиме міжнародна виставка, а в неділю – національна. Виставку організовує Львівське відділення Кінологічної Спілки України. На міжнародній виставці із різних країн світу будуть присутні господарі із своїми собаками, а саме із Прибалтики, Польщі, Чехії, Венгрії, Італії та Фінляндії. У рамках виставки відбуватимуть різноманітні конкурси “Найкраще бебі”, “Найкраще цуценя”, “Найкращий юніор”, “Найкраща собака” та “Найкращий ветеран””, – розповіла Вікторія Погодіна.

Зазначимо, що у конкурсах братимуть участь цуценята від трьох місяців і до ветеранів-собак, які мають 12-13 років. На виставці будуть присутні українські експерти та із-за кордону, які оцінюватимуть різні породи собак за відповідними стандартами: наскільки тварини гармонійно збудовані, який у них темперамент, чи відповідають грумінгу, яку мають нервову систему, як реагують на людей та інших собак, а також які у них зуби, прикус, очі, погляд, стан шкіри, шерсті та ін.

Додамо, що на виставці переможці конкурсів отримають подарунки: кубки, корми, іграшки, медалі, дипломи та грамоти.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...