На виїзді зі Львова планують збудувати дачне містечко для АТОвців

logo
103412_na_vijizdi_zi_lvova_planujut_zbuduvati_da.jpeg


27 червня відбудеться зустріч з головним архітектором проекту детального плану території, розташованої між промисловою зоною “Рясне” та житловим районом “Білогорща” у м. Львові.

Детальний план території  дачних ділянок та ділянок для ведення садівництва для забезпечення потреб  воїнів АТО на землях Зимноводівської сільської ради (за межами населеного пункту) розроблений  на замовлення  Львівської міської ради. У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 54,8 га.

Замовником містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником —ДП ДІПМ “Містопроект”.

Як повідомив головний архітектор проекту Юрій Столяров, на території проектування передбачається розташування: 471 ділянку з дачними будинками; 117 ділянок для ведення садівництва; ділянки придорожнього сервісу обслуговування; об’єкти інженерної інфраструктури (ТП, КТП); сквер з водоймою на місці існуючої.

Як йдеться у пояснювальній записці, будівлі дачних будинків, що проектуються – одно- та двоповерхові з мансардою, окремо стоячі будівлі, граничною висотою до 10 м. Громадські та господарські будівлі – до 2-ох пов. На території ДПТ, в південно-західній частині проходить прибережно-захисна смуга потоку Білогорського, що не підлягає забудові та розміщенню ділянок. Через територію проектування проходить мережа меліоративних каналів, що не підлягає забудові та розміщенню ділянок.

Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1). Початок о 18.00.

Пропозиції можна подавати до 10 липня 2017 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63.

Додамо, що громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території, розташованої між промисловою зоною “Рясне” та житловим районом “Білогорща” у м. Львові триватиме із 10 червня 2017 року по 10 липня 2017 року.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...