На війні з перших днів: до Яворіва з АТО повернулася легендарна 24-та мехбригада ЗСУ (Відео)

logo
115570_na_vijni_z_pershih_dniv_do_javoriva_z_ato.jpeg


Військовослужбовці 24-ї механізованої бригади ЗСУ повернулися з фронту на місце дислокації підрозділу у Яворів, що на Львівщині. Зустрічати своїх героїв прийшли рідні, друзі та побратими, передає “5 канал”.

На передових позиціях бійці перебували з перших днів російської агресії на Донбасі. Воювали у найгарячіших точках Донеччини та Луганщини. За час війни 24-та бригада втратила 105 військовослужбовців.

За темою

“На жаль, у нашій бойовій історії були і трагічні моменти, коли в 2014 році Російська Федерація обстрілювала нашу бригаду зі своєї території. Це було Довжанське, Ізварино, Зеленопілля, Георгіївка, Лутугіно. Тоді ми понесли свої перші втрати”, – згадує прес-офіцер 24-ї мехбригади Володимир Фітьо.

307 бійців отримали нагороди від Президента України, з них 84 – посмертно. Нині бійці підрозділу матимуть місяць відпочинку, потому пройдуть бойове злагодження, після чого повернуться на передову.

“Ми ще наче не приїхали, треба трохи адаптуватися. Ми ж тільки, скажімо так, з ешелону зійшли. Нам дуже приємно, що нас так зустрічають. Тому що, там як ми були, ми чули цю підтримку. І тут чуємо цю підтримку”, – розповідає військовослужбовець Костянтин Швець.

Як повідомляв 5.UA, після року служби у зоні проведення АТО на Дніпропетровщину повернулася 93-тя окрема механізована бригада у повному складі.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею на тему:

“Квіти і теплі обійми рідних”: Із фронту до Одеси повернулися морпіхи – фото


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...