На Володимир Великого хочуть звести житловий комплекс поблизу озера

logo
126000_na_volodimir_velikogo_hochut_zvesti_zhitl.png


ПП “Озерна алея“ хоче звести спортивно-рекреаційного комплексу з житловими одиницями, підземним паркінгом та з об’єктами громадського призначення на вул. Володимира Великого, 2-А. Відповідне рішення сьогодні, 30 серпня, було винесене на розгляд виконавчого комітету Львівської міськради, проте його вирішили перенести, передає кореспондент Львівського порталу.

Згідно із проекту рішення, мова йде про будівництво 10-ти, 12-ти та 14-типоверхівок. Сьогодні виконком мав би затвердити містобудівні умови та обмеження для цієї забудови.

«Там були внесені зміни в детальний план території з посадкою багатоквартирного будинку. Це  багатоквартирний будинок, де присутня інфраструктурна начинка. Там були 3  споруди, знесені частково», – зазначив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Водночас під час розгляду питання у членів виконкому з’явилися питання щодо щільності забудови, а також щодо наближеної до будівництва території, зокрема озера.

«Ухвалою сесії ми затвердили  максимально допустимий відсоток забудови для Ж-4, тобто до 23%. А на цій ділянці є 60% забудови. Це означає, що коли ми затверджували детальний план території, нам на це не акцентували і ми «прокліпали»….Там є озеро. І є територія, де є вето міського голови», – зазначив секретар Львівської міськради Анатолій Забарило.


Реклама

А поділитися?