На вул. Липинського незаконно обрізали дерева

logo
115716_na_vul_lipinskogo_nezakonno_obrizali_dere.jpeg


У п’ятницю, 28 липня, на вул. Липинського, поблизу будівлі під №36, були виявлені обрізані 10 лип. Місцева влада не давала жодних дозволів на такі роботи.

Як розповів ZAXID.NET заступник голови Шевченківської районної адміністрації Святослав Костяка, після того, як був виявлений факт самовільної обрізки дерев, до поліція була подавана відповідна заява.

Слід зазначити, що в червні 2017 року до міської влади звернулися з автоцентру «Hyundai центр Львів», що на вул. Липинського, 36. Вони просили дозвіл на зняття дерев. Однак обстеження управління екології і ландшафтного планування ЛМР та Державної екологічної інспекції у Львівській області встановили, що дерева здорові і зняттю не підлягають.

«Їм було роз’яснено, що можна звернутися в управління екології і ландшафтного планування для отримання дозволу на зняття дерев та сплатити відновну вартість», – розповів Святослав Костяка.

Журналісти ZAXID.NET звернулися за коментарем до автоцентру «Hyundai центр Львів» про те, чи вони причетні до цього. Там пообіцяли згодом надати інформацію, однак так і не відповіли.

Поки що ж справою займаються правоохоронці. Вони повинні встановити винуватців події.

А поділитися?