На вулиці Пластовій збудують сміттєспалювальний завод

logo
100831_na_vulici_plastovij_zbudujut_smittespalju.jpeg


Виконком зобов’язав ЛКП «Львівтеплоенерго» розпочати проектні роботи для будівництва сміттєспалювального заводу на території ТЕЦ-2, що на вулиці Пластовій. Згыдно з документом, “Львівтеплоенерго“ отримало функції замовника на проектування сміттєпереробного комплексу продуктивністю 240 тис. т/рік.фото ілюстративне: соцмережі

фото ілюстративне: соцмережі

Після того, як було розроблено техніко-економічне обґрунтування (ТО), виконком сьогоднішнім рішенням зобов’язав розпочати проектні роботи з будівництва сміттєспалювального заводу на території ТЕЦ-2. Про це повідомив директор ЛКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж, передає журналіст Tvoemisto.tv.

За словами Степана Пакіжа, цей проект розділено на дві черги. Перша передбачає будівництво сортувальної і компостної станції. Друга – будівництво заводу, який буде спалювати відсортовані тверді відходи. Із наступного тижня стартують роботи з проектування об’єктів. Це може зайняти до 6-ти місяців. Додатково потрібно два місяці на експертизу проекту. Після цього підприємство планує оголосити тендер на виконання робіт. Згідно з ТО, орієнтовна кошторисна вартість об’єкта – 85 мільйонів євро.

Степан Пакіж зазначив, що на території ТЕЦ-2 є достатньо місця, щоб розмістити ці два об’єкти, адже наприкінці 1980-х років на ділянці вже планували збудувати блок ТЕЦ, де виробляли б енергію, спалюючи відходи. Також уточнив, що цей проект не має жодного стосунку до проекту, який розробляє французька фірма Egis.

Тарас Базюк

А поділитися?Вам має сподобатись...