На завершення дороги Луцьк-Львів надійде 200 мільйонів гривень, – віце-прем’єр Кістіон

logo
25692_na_zavershennja_dorogi_luck_lviv_nadijde_.jpeg


Наступного року на ремонт українських автошляхів витратять приблизно 40 мільярдів гривень. Про це 22 вересня заявив віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон під час огляду дороги Луцьк-Львів.

Ремонт дороги Луцьк-Львів перебуває на стадії завершення. Залишилося прокласти тільки третій – завершальний – шар дорожнього покриття. Втім, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик вважає, що трасу варто розглядати не тільки як якісний асфальт, але й враховувати інфраструктуру.

«Головне наше завдання, всіх служб, не просто попросити Кабінет Міністрів допомогти нам вирішити питання завершення дороги, але я акцентував би увагу на тому, що облавтодор, Служба автомобільних доріг, місцеві державні адміністрації завершили всі роботи, пов’язані з інфраструктурою навколо доріг. Є місця, де роботи практично завершені, є місця, де роботи потрібно продовжити. Є питання до сільських, селищних голів. Я звертаюся до голів районних державних адміністрацій по благоустрою навколо зупинок, навколо соціальних об’єктів», – наголосив Гунчик.

Очільник області підкреслив, що сільські і селищні голови повинні взяти на себе відповідальність за зупинки та інші об’єкти на їхніх територіях. Проте наразі для завершення всіх робіт потрібні чималі кошти.

Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон переконує, що невдовзі вони надійдуть. «Для завершення виконання робіт потрібно за попередніми розрахунками приблизно 200 мільйонів гривень. Наразі це питання перебуває в роботі. Думаю, що протягом двох тижнів воно буде вирішене і відповідний фінансовий ресурс буде направлений безпосередньо до Львівського регіону до завершення виконання робіт», – зауважив урядовець.

«З квітня ми задекларували, що відновлення українських доріг – це той напрямок, над яким ми будемо працювати. Протягом цього періоду нам вдалося запустити і прийняти декілька відповідних рішень на рівні уряду. Це питання фінансового забезпечення. І наразі роботи з відновлення українських доріг виконуються. Ми можемо говорити про різні результати, але той фінансовий ресурс, який ми передбачили декількома постановами, він є і держава забезпечить виконання своїх зобов’язань», – переконує Кістіон.

За його словами, у проекті державного бюджету на 2017 рік передбачено не менш як 14 мільярдів гривень на ремонт, реконструкцію й утримання українських доріг. Окрім того, посадовець сподівається, що наступного року вдасться залучити приблизно мільярд доларів на реконструкцію і будівництво доріг. Тобто в цілому йдеться про не менш як 40 мільярдів гривень консолідованого фінансового ресурсу.

Нагадаємо, що перед віце-прем’єр-міністром порушили питання руйнування доріг великотоннажним транспортом. На Волині є тільки один мобільний ваговий комплекс. До кінця року в уряді планують закупити 70 вагових комплексів, з яких кілька отримає й Волинь.


Реклама

А поділитися?