На Жовківському костомельному заводі у пробному режимі запустили перший утилізаційний котел

logo
140482_na_zhovkivskomu_kostomelnomu_zavodi_u_pro.jpeg


22403914 1728798717184455 440265727 o«Сьогодні на Жовківському костомельному заводі відбувся перший етап запуску першого котла. Фактично, ми піролізним способом уже почали спалювати відходи тваринного походження. Як це працює? Теплоносій залитий в труби, і далі він іде на парові котли. Це буде високий тиск, спеціально залите масло, яке витримує високі температури, насоси», – про це розповів Форпосту голова комісії з питань сільського господарства, екології та раціонального використання природних ресурсів Жовківської районної ради Ігор Муравський. За його словами, попереду ще багато роботи, але це серйозний проект, бо він дасть Україні перший повноцінний костомельний завод.

22404073 1728798727184454 817849622 o 1За словами Ігоря Муравського, запуск цього проекту дозволить Львівщині рухатися у цивілізаційному напрямку. «Ми будемо мати нормальне прибуткове підприємство на території Львівської області. Ми виграємо у кількох випадках. По-перше, ми утилізовуємо кістки. По-друге, завод починає отримувати прибутки, бо за здані на утилізацію тваринні відходи підприємства платять. Зрештою, на виході ми отримуємо м’ясо-кісткове борошно, яке надалі буде йти на ті ж корми для тварин. Також плюсом буде чистота у лісах та на лісопосадках, бо відходи будуть утилізовуватися, а не закопуватися будь-де», – розповідає Ігор Муравський.

Він зазначив, що сьогодні, 10 жовтня, в 7 годині ранку, був останній пробний підготовчий проект до запуску. Були присутні голова ЛОДА Олег Синютка, керівник департаменту АПК Наталя Хмиз, керівник Держпродспоживслужби Євгеній Баркит, голова Жовківської райадміністрації Надія Щур, виробник котлів Анатолій Архипчук, а також керівник підприємства Руслан Ковальчук.

На наступному тижні анонсують офіційне відкриття повноцінного цеху по утилізації. 


Реклама

А поділитися?