На «Знесінні» продовжують випалювати траву

logo
117745_na_znesinni_prodovzhujut_vipaljuvati_trav.jpeg


12ф«Шановна громадо і захисники Регіонального ландшафтного парку “Знесіння”! Завдяки необдуманому рішенню адміністрації парку, про дозвіл відпочинку з розведенням вогнищ, місця відпочинку не були організовані (42 місця), це спричинило до розведення вогнищ по всій території ландшафтного парку», – про це повідомила голова ГО «Магдебурзьке право» Зоряна Іванків.

За її словами, станом на 4 серпня 2017р., громадськими активістами зафіксовано понад 100 місць випалу території заповідної зони.

«Масовий відпочинок в ландшафтному парку з розведенням вогнищ під час спеки, призведе до знищення природи самого парку. Озера, які розташовані на території парку є екологічно небезпечними, вода забруднена. Дирекція парку не проводить іх чистки. РЛП “Знесіння” як сакральна та історична територія м.Львова, не маючи комплексного плану розвитку і охоронної зони, виведенні в натуру, такими діями адміністрації може перетворитися на територію екологічного і природнього катаклізму! Простіше, знищується зелена перлина м.Львова! Конкурс на директора РЛП “Знесіння” міськрадою не оголошується. Без керівництва ландшафтний парк приречений на загибель!!! Шановна громадо, Рятуйся парк!!!», – додала Зоряна Іванків. 

Також Форпост писав «Таке враження що дирекція має нав’язливу ідею дозволити спалити і знищити «Знесіння», – захисники парку


Реклама

А поділитися?