На Знесінні вирощуватимуть фіалки та суниці. Фото

logo
79440_na_znesinni_virowuvatimut_fialki_ta_sunic.jpeg


У рамках проекту Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden активісти громадської організації «За ЕКОрозвиток» встановили у парку «Знесіння» перші дерев’яні ящики з розсадою. У планах – подальше облагородження парку.Фото: facebook-сторінка За ЕКОрозвиток

Фото: facebook-сторінка За ЕКОрозвиток

Як повідомили в ГО «За ЕКОрозвиток», всього встановили чотири контейнери, два з яких уже засадили рослинністю. Серед насаджень – розмарин, чебрець, фіалки та суниці.

«У рамках проекту «Громади в дії» у парку «Знесіння» будемо встановлювати ще такі ящики з розсадою. Маємо за мету зробити так, щоб згодом львів’яни могли самостійно висаджувати свої рослини у цих ящиках», – каже координатор ГО «За ЕКОрозвиток» Діана Попфалуші.

Ініціатори облагородження парку «Знесіння» також висадили на його території 25 саджанців малини, а через тиждень планують встановити 6 нових лавок, інформує прес-служба ЛМР.

На Facebook-сторінці спільноти анонсують наступні ідеї для втілення:

– встановлення лавок на території,- виготовлення боксів для урбан-саду,- висадка дерев та рослин (особливо, розмарину)- вечірка, де святкуватимуть та планувати майбутні дії.

«Закликаємо всіх бажаючих долучатись, бо тільки разом ми можемо створити простір таким, яким ми його хочемо бачити», – зазначають активісти.

Частиною проекту можна стати:- допомагати під час польових робіт, або ініціювати їх,- приносити рослини та/або саджанці дерев та кущів,- допомагати з вантажоперевезеннями (лавок, ґрунту та дошок, наприклад),- якщо є змога – поділитись ґрунтом,- долучитись фінансово до закупівлі рослин матеріалів.

Контакти: (063) 426 17 03, Діана.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...