На Золочівщині голову сільради зловили на хабарі

logo
120089_na_zolochivwini_golovu_silradi_zlovili_na.jpeg


Новини, 11.08.2017

11.08.2017, 17:01

взятка, Золочев, председатель сельсоветаГолову однієї із сільських рад Золочівського району зловили на хабарі. Про це повідомляє “Золочів. Нет”. 

Голову однієї із сільських рад Золочівського району зловили на хабарі. Винесено ухвалу про відсторонення сільського голови від посади. Про це “Золочів.нет” повідомляють у прокуратурі.

За процесуального керівництва Золочівської місцевої прокуратури працівниками Національної поліції викрито голову одної із сільських рад Золочівського району, Львівської області на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди в сумі 9 тисяч гривень за сприяння у наданні в оренду, а в подальшому у власність громадянину двох земельних ділянок загальною площею близько 20 гектарів  на території сільської ради. Відомості щодо вказаного факту внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань із правовою кваліфікацією за ч.3 ст 368 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у  виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та конфіскацією майна.

“На даний час у кримінальному провадженні підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді застави. Окрім цього за клопотанням прокурора слідчим суддею винесено ухвалу про відсторонення сільського голови від посади”, – повідомляють у прокуратурі.

Председателя одного из сельских советов Золочевского района поймали на взятке. Об этом сообщает “Золочев. Нет”. 

Председателя одного из сельских советов Золочевского района поймали на взятке. Вынесено постановление об отстранении сельского головы от должности. Об этом “Золочив.нет” сообщают в прокуратуре.

При процессуальном руководстве Золочевской местной прокуратуры работниками Национальной полиции разоблачен председатель одной из сельских советов Золочевского района Львовской области на вымогательстве и получении неправомерной выгоды в сумме 9000 гривен за содействие в предоставлении в аренду, а в дальнейшем в собственность гражданину двух земельных участков общей площадью около 20 гектаров на территории сельского совета. Сведения об указанном факте внесены в Единый реестр досудебных расследований с правовой квалификацией по ч.3 ст 368 Уголовного кодекса Украины, санкция которой предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от 5 до 10 лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет и конфискацией имущества.

“В настоящее время в уголовном производстве подозреваемому избрана мера пресечения в виде залога. Кроме этого по ходатайству прокурора следственным судьей вынесено постановление об отстранении сельского головы от должности”, – сообщают в прокуратуре.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...