На звання найкращої книги цьогорічного Форуму видавців уже претендують 170 видань

logo
119697_na_zvannja_najkrawoji_knigi_cogorichnogo_.jpeg


На конкурс «Найкраща книга Форум-2017», який пройде з 13 по 17 вересня у Львові, вже подали 170 книг 37 видавництв. Про це повідомили на сайті Форуму видавців.

Найактивнішим учасником конкурсу є «Клуб сімейного дозвілля», який подав на конкурс 30 видань. Далі «Смолоскип» з 17 виданнями. Vivat та «Апріорі» подали по 16 видань.

Організатори Форуму зазначають, що цього року у концепції конкурсу відбулося чимало змін. «Ми вирішили розширити географію оцінювання книжок. Тому у 2017 році засідання журі проходитимуть у трьох містах України: Львові, Києві і Харкові, а остаточне визначення переможців конкурсу відбудеться на завершальному засіданні журі у Львові 12 вересня. Склад журі також зміниться: кожне з трьох регіональних журі складатиметься з восьми осіб. Для засідання кожного з трьох журі у різних містах необхідна наявність конкурсних книжок, тому просимо учасників надсилати по одному примірнику книг-номінантів у три міста», – наголосила секретарка «Найкраща книга Форуму-2017» Анастасія Ковалишин.

Анкети учасників прийматимуть до 14 серпня включно. А примірники книг-номінантів – до 28 серпня включно. Книги, які не надійдуть до цієї дати, будуть автоматично виключені з переліку учасників конкурсу.

Нагадаємо, переможцем аналогічного конкурсу 2016 року стала книга «Франко від А до Я («Видавництво Старого Лева»).


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...