НАБУ заохочує львівських студентів до боротьби з корупцією

logo
78354_nabu_zaohochue_lvivskih_studentiv_do_boro.png


Директор НАБУ Артем Ситник приїхав до Львова, щоб презентувати інформаційно-просвітницьку кампанію «Студенти проти корупції». Вчора він зустрівся з студентами Львівського державного університету МВС України, а сьогодні – з вихованцями Львівського національного університету імені Івана Франка, передає кореспондент Львівського порталу.

Метою компанії є інформаційно-просвітницька діяльність серед студентства, як однієї із найбільш активних частин громадянського суспільства щодо антикорупційної реформи та системи роботи Національного антикорупційного бюро України.

«Студенти – це моя улюблена цільова аудиторія. Студенти завжди були двигуном прогресу в революціях і в інших процесів у державі. Те, що думають студенти, те, що знають студенти, те, що можуть студенти, – це надзвичайно важливо для держави і для нас особисто. Ми хочемо дізнатися, що думають про нас студенти, що вони думають про НАБУ. Окрім того ти хочемо максимально поляризувати боротьбу з корупцією», – розповів Артем Ситник.

Для старту програми було обрано Західний регіон завдяки «його лідерським позиціям в підтримці антикорупційної реформи та готовності до участі в її реалізації».

«Ми плануємо охопити 13 університетів. На сьогодні ми відвідали 3. Спочатку ми були у Рівному, Вінниці, а зараз приїхали до Львові. Саме у Львові у нас найшвидше створюються територіальні управління. Зараз вже є детективи у цьому управлінні. Поки їх тільки чотири, але найближчим часом їх буде більше. Вони вже включились в роботу по вашому регіону», – запевнив директор НАБУ.

Додамо, кампанія «Студенти проти корупції» організована Національним антикорупційним бюро України спільно з проектом «Прозорість і доброчесність публічного сектору» Програми розвитку ООН в Україні.


Реклама

А поділитися?