Начальницю одного з відділів Пенсійного фонду Львівщини оштрафували за корупцію

logo
128571_nachalnicju_odnogo_z_viddiliv_pensijnogo_.png


Галицький районний суд визнав начальницю одного з відділів Пенсійного фонду Львівщини винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Жінка не повідомила про купівлю автомобіля за 511 тис. грн. Відтак суд постановив, що посадовець має сплатити штраф 1,7 тис. грн та 320 грн судового збору. Про це йдеться у рішенні Галицького районного суду, яке оприлюднено у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Начальниця відділу методології та роз’яснювальної роботи Головного управління ПФУ у Львівській області Олена Журавель у вересні 2016 року придбала автомобіль Opel Astra, вартістю 511 тис. грн. Жінка не повідомила про покупку Національне агентство з питань запобігання корупції, як це вимагається від посадовця такої категорії згідно зі ст. 50 Закону України «Про запобігання корупції».

«Вказана особа у вересні 2016 року придбала автомобіль Opel Astra, вартістю понад 500 тис. грн та не повідомила про такі суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування, на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. Таким чином жінка вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП – порушення вимог фінансового контролю», – йдеться у повідомленні прокуратури Львівської області.

У суді жінка свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнала частково.

Галицький районний суд Львова наклав стягнення у вигляді штрафу 1,7 тис. грн. Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...