Начальника Яворівського полігону підозрюють у співпраці з розвідкою Росії

logo
110910_nachalnika_javorivskogo_poligonu_pidozrju.jpeg


Про це йдеться в постанові Шевченківського районного суду Києва. Зокрема, СБУ встановила, що начальник загальновійськового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки, який знаходиться в місті Старичі Яворівського району Львівської області, впродовж 2015-2016 років збирав і передавав в РФ дані про діяльність центру миротворчості, повідомляє кореспондент PRESS-ЦЕНТР.

Під час надання пояснень співробітникам СБУ щодо його співпраці з ГРУ ГШ ЗС РФ підозрюваний добровільно передав правоохоронцям записи, ноутбук, диски та паролі до програми, а також флеш-накопичувач, за допомогою яких він здійснював зв`язок з представниками російської розвідки.

Суд заарештував усе це майно.

Справу розслідують за статтею «Державна зрада» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном від 12 до 15 років.

Натомість у самому Міжнародному центрі миротворчості та безпеки цю інформацію дещо спростували – мовляв, комп’ютерну техніку дійсно арештували, однак особа, про яку йдеться у постанові суду, не є начальником Міжнародного центру миротворчості та безпеки, «а здійснює службову діяльність в межах іншої відповідальності та компетенції». 


Реклама

А поділитися?