Надзвичайного стану у Львові не буде?

logo


В.о. міністра охорони здоров’я оцінила епідеміологічну ситуацію в місті Лева

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун поки не бачить підстав для запровадження у Львові надзвичайної екологічної ситуації у зв’язку з проблемами зі сміттям, передає Інтерфакс-Україна.

«Як бачимо, місто не завалене сміттям, якщо ми разом попрацюємо, то нам не потрібно буде запроваджувати надзвичайний стан, оскільки це дуже велике навантаження для всіх людей. Ми хотіли б розв’язати цю проблему окремо. Але в той же час побачимо, як швидко ми зможемо її вирішити. Якщо треба буде, то буде (запроваджена надзвичайна ситуація, – ред.)», – заявила вона.

«Зараз я не бачу підстав для надзвичайної ситуації», – уточнила Супрун.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за словами в.о. міністра охорони здоров’я, лабораторні дослідження ґрунту вказують на надзвичайно високий рівень концентрації бактерій біля сміттєвих контейнерів в місті Лева, що може призвести до спалахів інфекційних захворювань, якщо ці відходи не прибрати найближчим часом.

За інформацією міськради, на сьогоднішній день у Львові накопичилось понад 8,5 тис. тонн відходів, що їх нікуди вивезти.

Як відомо, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася пожежа. Рятувальники знайшли під завалами тіла трьох своїх колег, четвертий зник безвісти. Після цього експлуатацію звалища призупинили, а львівське сміття почали вивозити в інші міста України, мешканці яких неодноразово висловлювали свій протест проти таких дій. З того часу і до сьогодні в місті склалася складна ситуація з вивезенням твердих побутових відходів. Мер Львова Андрій Садовий просив визнати місто зоною надзвичайної ситуації. 


Реклама

А поділитися?