Найбільший парк Львова непристосований і навіть небезпечний для відвідувачів

logo
129638_najbilshij_park_lvova_nepristosovanij_i_n.jpeg


09.09.2017 15:15

Найбільший парк Львова непристосований і навіть небезпечний для відвідувачів

Стрийський парк називають найкращим у місті та навіть в Україні. Його площа понад 52 гектари. Як ви думаєте, скільки туалетів стоїть у парку на такій площі? Жодного, пише газета “Експрес”.

“Я гуляю тут з дитиною щодня уже півроку, — каже молода мама Юлія Лаптій. — Але гуляю щонайбільше годину-дві. Бо  знаю, що, коли захочу в туалет, йти нікуди. Вбиралень тут немає. А йти за дерево якось неетично”. Чимало відвідувачів просяться до туалету в кнайпу, що працює поряд із кінотеатром.

У парку величезна кількість роверистів, скейтерів та ролерів. Половина з них — це діти, які не завжди ще впевнено володіють транспортом, яким керують. Але жодної доріжки чи розмітки для велосипедистів тут нема.

А ще в парку проблема з підгодівлею лебедів. “Наші люди — вандали! — каже старший пан. — Кидають тим птахам хліб ледь не цілими буханцями. Як ті птахи ще не вмерли від переїдання?”

А просто перед нашими очима двоє хлопчаків, переступивши через паркан, кидають птахам… залишки піци. “Ну а звідки їм знати, що такого не варто робити? Вони ж не зо зла”, — каже той самий пан. До речі, адміністрація парку уже не раз зверталася до львів’ян із проханням не перегодовувати птахів. Не діє.

У парку вигулюють псів. Майже ніхто із господарів за своїми собаками не прибирає. “А ви не будете прибирати за своїм псом?” — питаю власника. “А що, мені його з’їсти, те гімно? Чи що?” — відповідає чоловік.

От скільки тут ходжу, ще жодного разу не бачила патрульних. Одного разу знайома проводила в парку заняття для дітей. “Ми розстелили килимки на галявині біля озера, — розказує Оля. — Поскладали речі поруч і давай різні вправи робити. Ніби усе в полі зору було. Аж бачу фотоапарат мій зник. Ну і куди бігти? Кого кликати? Дітей не лишу”.

Звісно, патрульні не можуть бути усюди і весь час. Але нам із Олею із часу створення Національної поліції так і не вдається її тут побачити.

Оля ПІЛІЩУК, газета “Експрес”

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

А поділитися?Вам має сподобатись...