Найбільший ТРК у Західній Україні заявив про спробу рейдерського захоплення

logo
104650_najbilshij_trk_u_zahidnij_ukrajini_zajavi.jpeg


У Львові у п’ятницю, 23 червня, близько 14:00 відбулася спроба рейдерського захоплення торгово-розважального комплексу «Victoria Gardens», повідомили у прес-службі компанії.

Колишній керівник ТОВ «Фенікс-Капітал», яке є власником ТРК «Victoria Gardens», Оджаклі Айтача у супроводі 18 молодиків спортивної зовнішності спробував захопити адміністративну частину будівлі ТРК, щоб оголосити себе новим директором підприємства.

У компанії заявили, що Оджаклі Айтача звільнили з посади директора у грудні 2016 року. Намагаючись зайняти адміністративну частину будівлі ТРК ,зловмисники продемонстрували виписку з єдиного державного реєстру, яка була виготовлена на підставі документів про нібито продаж корпоративних прав підприємства та усунення діючого керівництва.

Адміністрація «Victoria Gardens» заявила, що документи про продаж корпоративних прав є завідомо сфальшовані, і викликала поліцію. Правоохоронці зупинили незаконні дії рейдерів.

За фактом рейдерського захоплення підприємства та підробки документів відкриті кримінальні провадження – ведеться досудове розслідування.

Адміністрація ТРК «Victoria Gardens» запевнила своїх партнерів, орендарів та відвідувачів, що ситуація перебуває під контролем, а підприємство працює у звичайному режимі.

«Єдиними повноважними посадовими особами підприємства є директор Євгеній Король та перший заступник директора Ергюль Кадем», – заявили у компанії, і попросили державних реєстраторів і нотаріусів бути уважними у випадку подальших спроб перереєстрації підприємства.

Нагадаємо, торгово-розважальний центр «Victoria Gardens», площею 102 тис. м2, відкрили у Львові 29 жовтня 2016 року. Його будівництво тривало 9 років.

Інформація доповнюється..


Реклама

А поділитися?