Нардеп звернувся до МВС з вимогою розслідувати втрату львівською спілкою художників свого майна

logo
104185_nardep_zvernuvsja_do_mvs_z_vimogoju_rozsl.png


Народний депутат Євген Рибчинський звернувся до МВС щодо розлідування діяльності Національної спілки художників України та її львівського осередку. Відповідний лист нардепа опублікував портал «Мітєц».

У своєму листі до міністерства, датованому 21 червня, Євген Рибчинський просить вивчити факти стосовно нерухомого майна Львівської обласної організації НСХУ та в разі необхідності розпочати досудове розслідування справи.

Раніше до депутата звернулись львівські митці, інформуючи, що протягом останніх 15 років ЛОО НСХУ втратило більшу частину свого майна, а саме: Художньо-Виробничий комбінат на вул. Козланюка 17, багетну фабрику на вул. Бойківській 5, приміщення иагазину-салону «Художник» та Галереї «Артес», скульптурні майстерні на вул. Самчука 26. Також були згадані Львівська експериментальна кераміко-скульптурна фабрики на вул. Мучній 32, яка на даний час за призначенням не функціонує та зруйнована будівля Спілки художників на площі Міцкевича, 9.

Нагадаємо, що у квітні кількох львівських митців, які піднімали теми порушення статуту спілки та розкрадання майна, виключили з НСХУ напередодні проведення звітно-виборчої конференції львівського осередку. У травні головою Львівської обласної організації НСХУ переобрали Олега Микиту, який очолює львівський осередок спілки художників від 2003 року. Саме з його особою пов’язують ряд скандалів довкола нерухомого майна, що перебуває на балансі НСХУ.

А поділитися?Вам має сподобатись...