Нардеп звинуватив Синютку у “польоті” за димом в Червонограді 15 мільйонів гривень

logo
35206_nardep_zvinuvativ_sinjutku_u_poloti_za_di.jpeg


Із критикою на адресу районної влади Сокальщини та облдержадміністрації виступив нардеп від Сокальщини Олег Мусій.

Допис про провал із багатомісячним гасінням пожежі у Червонограді він залишив у соцмережі.

“Шановний пане Прем’єр-міністре, виділені вами 15 мільйонів гривень палають на териконі біля Червонограда. Ви знаєте, що чиновники цинічно і зухвало дурять Вас! Розпорядження Кабміну про виділення з резервного фонду Міністерству енергетики та вугільної промисловості 15 мільйонів було ще в кінці вересня, а проблему не просто не вирішено – ситуація тільки погіршується.

Я їздив на терикон, там відкрите полум’я (фото датовані 26 жовтня). Упродовж останніх 13 місяців такого відкритого вогню не було. І при цьому я не бачив жодної !!! машини ДСНС для гасіння – напевно на бензин грошей вже не вистачило, “полетіли” за димом.

Мабуть чиновники Міністерства, голова Сокальської РДА Пелих разом з головою Львівської ОДА Синюткою надзвичайно спритно і головне «дуже успішно» вже освоїли державні мільйони.

Результат у всій «красі» – терикон горить, нестерпний сморід у Соснівці відчутний скрізь, люди труяться!

Напевне скоро проситимуть ще грошей. Списувати ж навчилися. Якщо з таким завзяттям підходити до справи, ця діжка буде бездонною – справа не в браку коштів, а у повній непрофесійності і нездатності так як слід організувати роботу! Виникає запитання: чому неефективні чиновники досі сидять у своїх кріслах?”, — запитує нардеп Мусій.

А поділитися?Вам має сподобатись...