Наслідки негоди львівські комунальники усуватимуть і у вихідні

logo
139561_naslidki_negodi_lvivski_komunalniki_usuva.jpeg


Львівські комунальники усуватимуть наслідки негоди і в суботу. Про це під час брифінгу розповіла директор департаменту житлового господарства. Ірина Маруняк.

Через сильний вітер у Львові впало більше двохсот дерев, 120 із них – у парках. Також на вулицях дуже багато листя.

«Завтра буде робочий день для того, щоб місто було прибране, було чистим, місто було ошатне», – зазначила Ірина Маруняк.

На вул. Заньковецької майже столітнє дерево впало посеред двору. На щастя, пошкодило лише невеличкий сарай та антени на будинку. Жертвами дерев, дошок та металевих щитів стало і більше десятка машин. Комунальники із третьої ночі на ногах, географія роботи – усе місто.

«І в центрі були, і на вул. Винниченка, і в парку Франка були, на вул. Глібова також. Зараз тут десь 6 бригад», – розповів комунальник Ігор.

Унаслідок негоди тимчасово без електропостачання було більше десятка вулиць. Обірвані дроти на дві години зупинили рух електротранспорту. В «Львівобленерго» пообіцяли впродовж дня повністю відновити електропостачання.

Нагадаємо, у ніч на п’ятницю, 6 жовтня, сильні пориви вітру повалили дерева у Львові. На Львівщині через буревій 195 населених пунктів залишилися без електропостачання.


Реклама

А поділитися?