Наступного року у Львові

logo
41023_nastupnogo_roku_u_lvovi.jpeg


У 2017 році у Львові відремонтують ще п’ять вулиць – Кордуби, Озерну, Слюсарську, Ботанічну та Геца. У понеділок, 21 листопада, таку ініціативу підтримали члени постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради.

З проханням відремонтувати вул. Кордуби, що неподалік від Виского Замку, до міської радиз вернулися саме мешканці.

Звернення щодо вулиць Озерної, Слюсарської, Ботанічної та Геца, що розташовані на Левандівці, від мешканців мікрорайону передала депутат Львівської міської ради по цьому округу Анна Мармуляк.

«Позитивне рішення щодо ремонтів цих вулиць повинні врахувати Шевченківська та Залізнична районні адміністрації у своїх планах на наступний рік, – пояснив член постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради Любомир Босаневич. – Економічний департамент Львівської міської ради скерує на районні адміністрації гроші на це».

Як повідомляв ZAXID.NET, настпуного року у Львові в межах проекту «Вулиця для всіх» зроблять реконструкцію вул. Степана Бандери. Також наступного року відремонтують вул. Шевченка на відрізку від церкви святої Анни до повороту на Левандівку.


Реклама

А поділитися?