Науково-практична конференція “Меморіальні музеї сьогодні: специфіка експозиційної, фондової та освітньої роботи”

logo
131277_naukovo_praktichna_konferencija_memorialn.jpeg


Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові запрошує Вас взяти участь у науково-практичній конференції “Меморіальні музеї сьогодні: специфіка експозиційної, фондової та освітньої роботи”, що відбудеться 6-7 листопада 2017 року.

 До розгляду пропонуємо такі теми:1. Музичні колекції меморіальних музеїв.2. Особливості побудови експозиції меморіального музею.3. Виставкова діяльність.4. Напрямки науково-освітньої роботи.5. Музейні програми для людей з особливими потребами.

Для участі в науковій конференції просимо надіслати до 15 жовтня назву доповіді та відомості про автора – прізвище, ім’я, по-батькові, місце роботи, посада, науковий ступінь, телефон, e-mail.

Матеріали конференції будуть розміщені на сайті музею Соломії Крушельницької www.salomeamuseum.lviv.ua в розділі “Публікації”; також планується друковане видання збірника матеріалів конференції, тому прохання до 6 листопада включно подати тексти в електронному вигляді.

Доповіді публікуються в авторській редакції.

Просимо врахувати такі вимоги:– обсяг тексту – 6-8 сторінок формату А4, набраного в редакторі Word, шрифт Times New Roman, 14 кегль, міжрядковий інтервал 1,5;– посилання на джерела і літературу в тексті в квадратних дужках. Джерела та літературу розміщують за абеткою наприкінці тексту статті.– ілюстрації (не більше чотирьох) у форматі jpg., роздільна здатність 300 dpi

Запрошення та програму конференції кожному учаснику буде надіслано додатково.

Проїзд, проживання, харчування – за рахунок учасників конференції.

Контакти:тел. (032) 261-30-01 – Музей Соломії Крушельницької, науковий відділ;тел. 0508666495 – Данута Білавич, завідувач наукового відділу;e-mail: muzejsk@ukr.net

тел. 0971774288, 0930983034 – Роксоляна Пасічник, старший науковий співробтіникe-mail: roxolanamp@gmail.com


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...