Наукову поки ніхто не перекрив

logo
100686_naukovu_poki_nihto_ne_perekriv.jpeg


Анонсована акція протесту так і не розпочалася

Перекриття перехрестя Наукової-Тролейбусної поки не розпочиналося, інформує з місця події кореспондент Tvoemisto.tv. Під сьому годину на місці потенційного протесту життя тривало за звичними графіком – люди не перекривали вулицю, а чемно переходили на зелене.

За якийсь час із одного з дворів по Тролейбусній вигулькнув КамАЗ, з-під брезентового накриття якого видно було гілки.  Мешканка району оповіла нашому кореспондентові, що то вивозять сміття. Про це свідчило й те, що біля найближчого контейнерного майданчика працювали дві жінки в респіраторах  — замітали залишки сміття в більшу купу.

Як повідомлялося, сьогодні жителі Франківського району анонсували акцію протесту проти того, що в їхній околиці не вивозять сміття уже кілька тижнів. Відповідна заявка була подана в міську раду.

З минулого тижня у Франківському районі вже кілька разів перекривали дороги через невивезене сміття. Мер Львова назвав такі дії спланованими провокаціями. Водночас він вкотре заявив про сміттєву блокаду Львова. А учора та сьогодні А.Садовий обмінявся випадами з керівником уряду Володимиром Гройсманом.


Реклама

А поділитися?