Навчання азам надання першої домедичної допомоги у Львові

logo


Якщо нічого нема під руками, то врятувати потерпілого від сильної кровотечі може звичайнісінький рюкзак або ж жіноча сумка. Засвоює уроки навіть і малеча. Віталій – за професією реабілітолог. Тож вміння надати домедичну допомогу вважає невід’ємною частиною людських знань. Тож, він упевнений, що як би кожна людина з нас знала хоча би найменші ази, то значно зменшився би відсоток людей, які гинуть через те, що їм надавали неправильно першу домедичну допомогу.

Інструктори з надання першої домедичної допомоги вчать рятувати людські життя у різних ситуаціях за нормами лише сучасної медицини.Відтак, людина, яка надає першу домедичну допомогу повинна перш за все вміти оцінити стан потерпілого і визначити, якої допомоги він потребує. Дуже важливо забезпечити вільне проходження дихальних шляхів, при потребі зробитии штучне дихання та закритий масаж серця, зупинити кровотечу чи накласти пов’язку і в першу чергу викликати карету швидкої допомоги.

Львів’яни наголошують: у екстрених ситуаціях важливо не лише вміти допомогти, але й не бути байдужим. Експерти повторюють: при пораненнях, переломах, опіках будь-які різкі рухи чи переміщення постраждалого, особливо за зламані або вивихнуті кінцівки, можуть не лише різко посилити біль, але і викликати шок, зупинку серця, дихання. Тому піднімати постраждалого слід обережно, підтримуючи знизу ушкоджені частини тіла.