Навколо конкурсу на посаду керівника Народного Дому у Винниках розгорівся скандал

logo
104998_navkolo_konkursu_na_posadu_kerivnika_naro.jpeg


Навколо конкурсу на посаду керівника Народного дому у Винниках розгорівся скандал. Активісти вважають, що землю, яка належить Народному дому хочуть відібрати у громади, а тому міська рада висуває свого кандидата.

Про це пише Віталій Кобрин на сторінці спільноти ГО «Інвалідів-учасників бойових дій АТО».

Подаємо текст повністю.

«Склалась неоднозначна ситуація навколо Народного Дому «ПРОСВІТА» у м. Винники та землі, яка закріплена за Народним Домом. Але про це трішки пізніше.

З приходом нової влади на керівні посади державних установ оголошуються конкурси, згідно Законодавства України. На посаду керівника Народного Дому теж оголошено конкурс. Висуваються дві кандидатури: Наталія Вінярська, діючий керівник Народного Дому, та кандидатура з міської ради Христина Мамчур.

Наталія Вінярська, людина освічена, все життя присвятила творчій роботі, розвитку «Просвіти», вихованню та навчанню дітей. Протягом цих років працювала з різновіковою категорією: діти, молодь, середнє та старше покоління винниківчан. Також за роки керівництва Наталії в Народному Домі завжди організовувались та працювали громадські організації, було відроджено безліч патріотичних свят.

Ця жінка – патріот своєї країни, має досить високий авторитет серед громади. Також Наталія займається організацією патріотичних заходів в рідному місті, хоч міській раді подобається присвоювати заслуги собі. Так ось, «по-тихому», пані Наталію Вінярську, як нам відомо, хочуть з цієї посади посунути.

Кому вигідно, щоб цю посаду обіймала особа, з патріотичними поглядами, і з якою як то кажуть «важко домовитись», особливо коли люди з керівного апарату міста зацікавлені в «жирному куску», до якого відноситься Народний Дім та його місцеположення. Так ось, про маніпуляції, розмови про які дійшли до нас.

Народний Дім вже дуже давно не підтримують фінансово з міської ради. З бюджету міста не виділяють коштів на відновлення будівлі, яка знаходиться в плачевному стані. Мабуть владі немає діла до того, в яких умовах займаються діти в Народному Домі. Також за «Просвітою» досить велика ділянка землі.

Раніше кусок землі, який належав Народному Дому та громаді, вкрали, та вибудували ресторан «Винна гора». Тепер хочуть добратись і до того, що залишилось, але вже з підтримкою нового керівника Народного Дому. Також в планах деяких представників влади була нездорова думка перетворити Народний Дім в спортивний комплекс.

Діючий керівник Наталія Вінярська поки не дає їм забрати цей кусок землі в громади, але з приходом нового керівника все зміниться. При розмові з міським головою паном Володимиром Квуртом, він запевнив нас що приватизовувати Народний Дім ніхто не збирається, і про ситуацію з маніпуляціями вперше чує.

То хто на вашу думку достойний керувати такою установою, навчати та виховувати дітей, людина яка все життя присвятила цьому, яка любить дітей та користується в них великим авторитетом, і які люблять її, чи людина яка не має відповідної освіти і досвіду в даній галузі? Не будьте байдужі, йдеться про те, як, де і ким будуть виховуватись ваші діти! Прийдіть на відкритий конкурс, який відбуватиметься в Народному Домі 30 червня о 16 год. і підтримайте Наталію Вінярську. Громадська організація «Інвалідів-учасників бойових дій АТО» м.Винники підтримує пані Наталію, та візьме на контроль це питання.

З повагою, ветерани АТО м.Винники».

А поділитися?Вам має сподобатись...