Не допомогли у біді: сім прикарпатських міст відмовились прийняти львівське сміття

logo
102815_ne_dopomogli_u_bidi_sim_prikarpatskih_mis.jpeg


Ситуація із сміттям у Львові стає все напруженішою. Відтак, міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до українських міст з допомогою, щоб ті допомогли у вирішенні проблеми та прийняли частину львівського сміття на свої полігони.

Проте сім прикарпатських міст все-таки відмовились від сміття зі Львова. Про це повідомив міський голова Львова на офіційній сторінці у мережі, пише WestNews.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківськ наближається до такої проблеми із сміттям, яка є у Львові, – Гончарук

«Є одна «пісня», яку організатори сміттєвої блокади Львова співають кожного разу, коли доводять ситуацію до межі екологічної кризи: «Садовий ні до кого не звертався, тому ніхто Львову не допомагає». Щоб остаточно закрити це питання, викладаємо на сайті міської ради скани усіх відмов у допомозі від тих органів, до яких ми скеровували листи-прохання. Все, що Львів просив – це тимчасовий прийом принаймні невеликої кількості ТПВ на легальні полігони за офіційну оплату», – зазначив Садовий.

smitta

Приймати львівське сміття відмовились Івано-Франківська, Долинська, Калуська, Тлумацька, Тисменицька, Коломийська та Косівська міські ради. Всі обґрунтували свою відмову, все зійшлось до того, що у районів немає можливості приймати сміття з інших областей.

«У кожного, хто відмовляв Львову, була свою причина. Є  об’єктивні причини, є політичні, є банальний страх і наслідки пресингу. Я лише хочу щиро побажати кожній громаді в Україні не опинитись в майбутньому у подібній ситуації, коли, не дай Боже, щось трапиться. У будь-якому випадку, на допомогу львів’ян ви завжди можете розраховувати», – додав мер Львова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боротьба із сміттям: франківці пропонують владі допомогти Львову подолати сміттєву проблему


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...