Не Слісарчук. СБУ спростувала інформацію про роботу начальника Яворівського полігону на російську розвідку

logo
110268_ne_slisarchuk_sbu_sprostuvala_informaciju.jpeg


Інформація про те, що фігурантом кримінального виробництва з ознаками державної зради є начальник Міжнародного центру миротворчості та безпеки Ігор Слісарчук, не відповідає дійсності.

Як повідомили в Службі безпеки, правоохоронці дійсно проводять досудове розслідування щодо посадової особи одного з підрозділів ЗСУ Західного регіону, проте воно стосується не Слісарчука. При цьому прізвище фігуранта справи не називається.

“Розслідування проходить в рамках кримінального провадження за фактом дій, які містять ознаки державної зради”, – уточнили в відомстві.

Разом з тим, головний редактор Цензор.Нет Юрій Бутусов з посиланням на власні джерела в контррозвідці СБУ повідомив, що обшуки проводяться не у Слісарчука, а у його підлеглого.

“У зв’язках з російською військовою розвідкою підозрюється начальник полігону – це структурний підрозділ Міжнародного центру. На даний момент він ще не затриманий, відносно нього проводяться слідчі дії, вилучення матеріалів”, – уточнив він.

Раніше повідомлялося, що українські правоохоронці підозрюють начальника Яворівського полігону у Львівській області в роботі на Головне розвідувальне управління Генштабу РФ. За даними ЗМІ, мова йшла про полковника Ігоря Слісарчука.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...