“Не треба голодувати, треба працювати”: У Львові містяни власноруч взялися сортувати сміття (Відео)

logo
103985_ne_treba_goloduvati_treba_pracjuvati_u_lv.jpeg


За темою

Сміттєва криза об’єднала десятки людей різних професій. Під керівництвом професіонала, активісти сортують відходи і закликають усіх львів’ян долучатися.

“Це дає можливість перероблювати ресурсно-цінний компонент, бо відсортувавши в себе в квартирі на дві фракції вологе та сухе по перше ми не забруднюємо ці ресурсноцілісні компоненти органікою і воно в подальшому пригідне до переробки”, – говорить керівник фірми-перевізника сміття Олександр Залєвський.

Організатори кажуть, ця акція не одноразова і обіцяють допомагати владі допоки та не подолає проблему.

“Чому звичайні люди, громадськості, вдалося домовитися з смітником, з полігоном, з машиною,вдалося організувати людей, які можуть стати і прибрати сміття за дві години, яке стоїть тут вже місяць”, – зазначила організатор акції Анастасія Хрищук.

Один майданчик активісти прибрали за дві години. Таких у Львові щонайменше півтисячі. Це рекордна кількість після грибовицької трагедії . Решту обіцяє прибрати влада вже своїми силами.

“Ми вийшли для того, щоб показати, що не треба голодувати, не треба страйкувати, треба братися за роботу і працювати. Нам зовсім не байдуже наше місто. Ми не можемо жити у місті де стільки стіття і стільки інфекцій”, – зазначив учасник акції, бізнесмен Олег Баляш.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, “5 канал”.

Відео за темою


Реклама

А поділитися?