“Не знаю, як це назвати”: ситуація зі сміттям у Львові критична, медики б’ють на сполох (Відео)

logo
101815_ne_znaju_jak_ce_nazvati_situacija_zi_smit.png


Міська влада Львова знову просить Кабмін і Президента особисто запровадити у місті режим надзвичайної екологічної ситуації. Про це повідомив чільник Львова Андрій Садовий. 

За темою

>
“Градація сміття”: Садовий розповів, що вивозитимуть зі Львова першочергово

У понеділок ранком, 19 червня, він провів екстрене засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На ньому було наголошено: у місті критична ситуація зі сміттям. Львів буквально потопає у ньому – понад 400 сміттєвих майданчиків переповнені. Сміття лежить на тротуарах, проїзних частинах.

У місті загалом накопичилося 8,5 тисяч тонн сміття. Їх нема куди вивозити, а для утилізації потрібно 850 одиниць спецтехніки.

“Такого ще в історії незалежної держави, друзі мої, не було. Я такого не пригадую за 26 років. Я не знаю, як це назвати. Навіть формулювання – коли видно, що є біда; коли фізично нема куди вивозити відходи, фізично нема; коли далі блокують наші машини, які офіційно вивозять сміття. Відповідні документи всі готові”, – зазначив міський голова Садовий.

Непокояться і медики, бо вбачають у цьому спалахи інфекційних захворювань. Так, порівняно з минулим роком, на 10% побільшало кишкових недуг. Фахівці фіксують на місцях локалізації відходів перевищення граничних норм сірководню та аміаку.

“Такого високого рівня виникнення інфекційних захворювань, які принесуть шкоду мешканцям у місті Львові, ще не було. Це пов’язано з тим, що останнього тижня катастрофічно сміття не вивозять. Температура – тепла, процес гниття відбувається”, – зауважив начальник департаменту охорони здоров’я Львівської міськради, Володимир Зуб.

Детальніше про ситуацію у Львові – у включенні:

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

На львівському ринку загорілося сміття – фото

А поділитися?Вам має сподобатись...