Небажаний ”сюрприз” від сусідів

logo
37376_nebazhanij_sjurpriz_vid_susidiv.jpeg


Схоже, що львівська сміттєада докотилася й до Млинівського району Рівненщини: на території недіючого комбінату хлібопродуктів у Діброві грибники з Бокійми виявили дві великі купи сміття (на знімку). Про їх “львівський слід” свідчать виявлені там “паперові носії”, зокрема, пасажирські квитки на потяг Київ — Львів, документація з правоохоронних органів, приватних підприємців. А ще в купі сміття виявлено чимало залишків речей польського походження. Їх “різножанровість” та близькість Львівщини до Польщі також дають підстави вважати, що сміття — від сусідів.

Хоча кидати тінь на львів’ян, імовірно, передчасно, бо хитрі ділки могли спеціально “розбавити” непотріб паперами “резонансного регіону”, щоб замести власні гріховні кроки.

Млинівські правоохоронці в діях зловмисників вбачають склад правопорушення, передбаченого статтею 152 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”, тобто підстав для кримінального провадження не знайшли.

Виявлене стихійне сміттєзвалище в Діброві додало головного болю Бокіймівському сільському голові Миколі Рубишу, якого відповідні інстанції зобов’язали нейтралізувати цей небажаний “сюрприз” від сусідів.

Віталій ТАРАСЮК.

Фото автора.

Млинів Рівненської області.

Голос України

window.admixZArr = (window.admixZArr || []);
window.admixZArr.push({ z: ‘3ec6a97c-3a5c-4a7d-bd89-7007da502c43’, ph: ‘admixer_async_828691272’});


Реклама

А поділитися?