Небезпечний дитячий майданчик

logo
113461_nebezpechnij_ditjachij_majdanchik.jpeg


Знайомтеся, це Ігор Пелех, йому тільки 26, а він уже головний інженер ЛКП Варшавське. За його ж словами, роботу виконує сумлінно та якісно. А от мешканці щодо праці молодого керівника відкликаються негативно. Причиною суперечок став ось цей дитячий майданчик.

Комунальники ж запевняють: про дитячий простір домовлялися з місцевими мешканцями. Від влади – нове місце з піском, людям ж залишається її пофарбувати. Та, окрім пісочниці на цьому майданчику купа інших проблем. Прогнилі дошки, цвяхи, та скло, яке знайшло собі прихисток просто під ногами місцевої дітвори та сміттєві баки, до яких рукою дістати. Представники ЛКП тільки руками розводять і пояснили чому не можуть відреставрувати майданчик не спроможні.

Спільними зусиллями дійшли до висновку: потрібно збирати комісію, яка й обстежить майданчик. Наступного ж дня сюди прийшов нам знайомий інженер ЛКП на чолі цілої комісії у вигляді одного майстра. Та от біда. Нас одразу покинув один із її членів. А от головний серед комунальників залишився. Та людина, яка буквально вчора солов’єм щебетала, тепер на камеру говорити відмовляється. Та ми все ж не здаємося та прямуємо до ЛКП “Варшавське-407”.

Та гнилі дошки – не кінець. Пані Галина в цьому ЛКП прибиральницею працює вже понад 15 років. Каже: прибирає регулярно та добросовісно. От ми й вирішили це перевірити. І це лише через три години після прибирання. В ЛКП ж нам пообіцяли до кінця наступного тижня довести дитячий майданчик до ладу.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...