Недобросовісні забудовники планують звести приватний дитсадок замість дитячого майданчика

logo
112151_nedobrosovisni_zabudovniki_planujut_zvest.jpeg


Будівництво розпочалося декілька днів тому. Люди одразу почали бити на сполох, адже споруда росте, немов, на дріжджах. Мешканці аж ніяк не виступають проти садка, але вони боряться за свою законну прибудинкову територію. Забудовники ж запевняють: виконують розпорядження міськради. Мовляв у їхніх діях все прозоро. Переконують: мешканці бачили план, коли купували квартири. Однак, чи могли декількасот мешканців “недобачити” на малюнку у центрі двору приватний дитсадок?

План, який бачили львів’яни при купівлі квартири у цьому житловому комплексі, й справді передбачав дошкільний навчальний заклад. Однак, де саме він буде розташований, – забудовники змовчали. Візуалізацію показували мешканцям перед продажем квартир. А тепер їм підсовують план, відповідно до якого, будівля дитячого садка, що під номером 11, і прилегла до неї територія, займатимуть площу всього двору. На дитмайданчик тепер відвелили всього кілька квадратних метрів. Та й те поблизу газової колонки з написом «небезпечно».

Розміри будівлі дитсадка перевищують усі допустимі санітарні норми, оскільки не вистачатиме не лише території для прогулянок, а й місця для проїзду автівок місцевих мешканців. В інспекції державного архітектурно-будівельного контролю запевняють: об’єкт ще не інспектували і жодних документів з підтвердженнями поки не бачили. А також наголошують: що і де будувати – вирішує винятково забудовник.

Мешканці звертаються за допомогою в усі можливі інстанції. Однак, це лише дозволяє забудовнику виграти необхідний час, аби залити фундамент дитсадка і звести стіни. А після цього щось змінити буде уже доволі важко.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...