Негайної трансплантації серця потребує Катерина

logo
41035_negajnoji_transplantaciji_sercja_potrebue.jpeg


Жінку готові врятувати у Білорусії

Львів’янка Гадада Катерина народилася із вродженою вадою серця: дефект міжшлуночкової перетинки з додатковою верхньою порожнистою веною. Ще в дитинстві їй провели пластику дефекту і відтоді більше тридцяти років жінка прожила без операційних втручання.

Проте вже у 2012 році Катерині знадобилась повторне втручання, згодом було ще одне. Зрештою лікарі відмовились проводити наступну операцію з протезування мітрального клапану, і наполягають на трансплантації серця.

“Попередньо нас повідомляли, що сума буде становити 120 тис євро, проте ми отримали офіційне запрошення і дякувати Богу сума менша. Сума операції становить 97500 тис дол., а також 2500 тис доларів на проведення попереднього лабораторної та інструментальної діагностики”, – розповідає донька Катерини.

Родина намагається зібрати потрібну суму, але вони просять небайдужих людей долучитися, щоб провести потрібну операцію якнайшвидше.

“Зараз мама приймає всі можливі медикаменти, проте вони не дають жодної ефективності. Лікарі дають термін місяць часу. Просимо Вас врятувати життя моій мамі, котра сотні разів рятувала життя іншим, важкохворим людям, бо сама медик. Ми боремся з останніх сил, для того, щоб серденько матусі билося, але сума для нас надзвичайно велика”, – каже донька Катерини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 6258 0057 6454

САВЧИН НАТАЛЯ ФЕДОРІВНА


Реклама

А поділитися?