Неймовiрно п’яний водiй маршрутки перевозив 30 пасажирiв

logo
58116_nejmovirno_p_janij_vodij_marshrutki_perev.jpeg


До патрульних надiйшов виклик вiд громадянина про нетверезого водiя маршрутки. Як тiльки пасажир побачив, що за кермом п’яний, вийшов з автобуса — вирiшив своїм життям не ризикувати, пише газета “Експрес””. 

Рейсовий автобус їхав у Черляни, що в Городоцькому районi, зi Львова. Патрульнi зупинили його неподалiк Лапаївки. Одразу ж зрозумiли, що водiй — п’яний. Вiн не одразу й усвiдомив, що хочуть вiд нього патрульнi, i повiльно реагував на їхнi вказiвки.

Пасажири, якi сидiли в автобусi, були шокованi: “Подивiться, та вiн ледве йде, люди!” Водiй i справдi ледь тримався на ногах i навiть спершу не знав, де його документи.

“У салонi було орiєнтовно 30 пасажирiв, з них 6 — дiти, — розповiдає Катерина Рибiй, речник патрульної полiцiї Львова. — Перевiрка на  пристрої драгер показала результат — 2,48 промiле (що в 12,4 раза перевищує норму). На нього склали протокол за керування транспортним засобом у нетверезому станi. Водiєвi загрожує штраф у розмiрi 10 200 гривень та позбавлення права керувати транспортом на рiк”.

До речi, за такий вчинок водiй уже позбувся роботи — його звiльнили. Як розповiдають у департаментi дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львiвської ОДА, “той водiй лише проходив стажування”.

“Керiвництво автотранспортного пiдприємства просить у пасажирiв вибачення за iнцидент, що стався на маршрутi. Також перевiзник зобов’язався ретельнiше вiдбирати та контролювати своїх працiвникiв задля уникнення таких випадкiв”, — додали в департаментi.

Юлiя ГОЛОДРИГА


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...