Нема лиха без добра. Бійцю АТО, який постраждав від недобросовісного таксиста, оплатять поїздку в Трускавець

logo
101519_nema_liha_bez_dobra_bijcju_ato_jakij_post.jpeg


Боєць АТО, з якого таксист здер втричі більше за свої послуги, поїде на лікування в Трускавець за рахунок однієї з львівських фірм.

Про це Форпост розповів представник таксі «Оптимальне» у Львові Ігор Іванович.  

«Після виходу статті я зв’язався з волонтеркою, пані Оксаною. Взнав подробиці і вияснив, що водій НЕ Є працівником нашої служби. 

Не дивлячись на це, дирекція таксі «оптимального» відкрила віртуальний рахунок хлопцеві. На даний час на ньому вже є 370 грн. Якими він може скористуватись будь-коли, щоб оплатити поїздки по своїм потребам. У понеділок веземо його в лікарню під Трускавцем зі Львова за рахунок фірми. 

п.с. Усвідомлюю, що зараз можливі саркастичні «коменти» з цього приводу. Можете починати звинувачувати мене в чому завгодно. Але хлопець тепер під нашою опікою.Слава героям!», – сказав чоловік.

Як повідомляв Форпост, вчора ввечері під час концерту «ОЕ» на «Арені Львів» бійця АТО відмовились везти львівські таксисти, які «чергували» біля стадіону.

Після довгих вмовлянь волонтерки Оксани Льоди все ж один з них погодився «взяти замовлення». Проте, в кінці поїздки виставив рахунок замість 75 гривень – 300.    


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...