Невже львів’яни приречені на гроби на колесах?

logo
126854_nevzhe_lviv_jani_prirecheni_na_grobi_na_k.jpeg


Як Львів можна оголосити туристичним містом чи культурною столицею, поки він не має нормального міського транспорту?Фото: imagecdn1.luxnet.ua

Фото: imagecdn1.luxnet.ua

Знаному письменникові Юрію Винничуку, який мешкає у Винниках та їздить до Львова маршрутками, урвався терпець.

29 серпня пополудні маршрутка 36а, що їхала з Винників до Львова, загорілася. Але родзинка не в цьому. Бо це ж буденна річ – дим собі валить, а ми собі їдемо. А в тому, що водій НЕ МАВ вогнегасника. Люди з маршрутки повиходили, водій витяг відро з водою і почав гасити. Так гасив, що дим плавно перейшов у вогонь. Добре, що їхали хлопаки на автах, спинились і почали гасити.

Ще одне свинство: водій наступної маршрутки не хотів зупинятись, щоб узяти пасажирів із погорілої. Та на цьому не закінчилося, бо на Підвальній так само пополудні в маршрутки відвалилося колесо. Все це на моїх очах!

Львівська міська рада – це банда садистів. Скільки років вони мучать нас проблемами транспорту! Це просто не вкладається в голову. Туристичне місто! А ми, його мешканці, що – приречені на гроби на колесах? Туристам теж необхідний чіткий розпорядок руху транспорту, а не маршрутки, які їздять так, як їм заманеться.

У Вінниці з транспортом проблему якось вирішили – може, мені здалося, але там він ходить дуже добре. У Тернополі маршрутки ходять більш-менш регулярно, немає стовпотворіння на зупинках. У Львові ж ніхто не хоче нічого робити. Адже те, що маса народу товчеться в автобусах – прибуткова річ.

Я не розумію, як можна оголошувати Львів культурною столицею чи туристичним містом номер один, не розв’язавши цієї проблеми. Говорив про це особисто Садовому десь півроку тому. Він каже: купили одинадцять автобусів, маємо купити ще. Розмови про це постійно ведуться, навіть у Винники хтось приїжджав і вирішував питання з нашим мером. Але я не бачу ніяких змін.

Проблема в тому, що ті, кого ми вибираємо, в маршрутках не їздять. Їм начхати на нас, на наші проблеми.

Кілька років тому вони влаштували транспортну реформу, після якої настав колапс, страшні черги на зупинках і переповнені маршрутки. До того маршрутки до Винників ходили регулярно – чекаєш 5-10 хвилин і поїхав. І забиті не були. По тій дурнуватій реформі Винники мають, напевне, найгірше сполучення зі Львовом.

І ніхто не покараний. Їм по цимбалах. У них вічне свято пампуха. Бодай вам ті пампухи назад цілими вилізли!


Реклама

А поділитися?