Незабаром “Картку львів’янина будуть видавати всім мешканцям міста

logo
36692_nezabarom_kartku_lviv_janina_budut_vidava.jpeg


У середу, 2-го листопада, у Першій львівській медіатеці відбулася дискусія щодо подальшої концепції розвитку “Картки львів’янина.

Про це повідомляє кореспондент сайту міста Львова 032.ua.

Як зазначив під час свого виступу .о. начальника ІТ-управління Львівської міськради Іван Коржов,  вже до кінця цього у Львові планують видавати ID-картку для всіх мешканців міста, завдяки чому усі категорії населення зможуть користуватися різноманітними сервісами та адміністративними послугами.

хочемо запровадити це на постійній основі

“Спочатку, дійсно, картку отримували лише учасники АТО, але наразі ми вже завершили тестування під час якого видавали “Картку львів’янина” всім мешканцям, тож цього року хочемо запровадити це на постійній основі”, – розповів  Іван Коржов.

pcSwdAiiPms

Додамо, що наразі у Ратуші готують проект ухвали аби дозволити видавати “Картку львів’янинам” мешканцям міста. Якщо депутати на найближчій сесії підтримають таку ухвалу, то ID-картки почнуть видавати вже у листопаді цього року.

Нагадаємо, що перші картки у Львові розпочали видавати у жовтні минулого року.  На початках картку могли отримати лише учасники бойових дій на Донбасі. Впродовж першого місяця існування картки, заявки на її отримання  майже 400 осіб. 

jgZitwXIjms8ZwfZydZn7M

Усі фото: Андрій Галицький/032.ua


Реклама

А поділитися?